Mauro Icardi, Lucas Torreira, Juan Mata ve Sergio Oliveira’ın derbi kutlaması

HÜSEYİN ALTUN/ MİLLİYET

5 Kasım Cumartesi günü gerçekleşen derbide Galatasaray, alanında ezeli rakibi Beşiktaş’ı konuk etti. Sarı-kırmızılılar, Arjantinli golcü Mauro Icardi’nin golleriyle müsabakadan 2-1 galip ayrılarak maç ziyadesiyle ikinci sıraya yükseldi.

Mauro Icardi, hafızalarda yer edinecek bir performans sergileyerek eski günlerine geri dönüş sinyalleri verdi. Icardi’nin Galatasaray-Beşiktaş derbisindeki tarihi performansı ülkesi Arjantin’de ve Fransa’da manşetleri süsledi. Mauro Icardi’den övgü dolu sözlerle bahsedildi.

GALATASARAYLI FUTBOLCULARIN KUTLAMA GECESİ

Galatasaraylı yıldız futbolcular Mauro Icardi, Lucas Torreira, Juan Mata ve Sergio Oliveira, oynadıkları Beşiktaş derbisi sonrası soluğu İstanbul gecelerinde aldı. Yere birinci olarak Icardi ve Torreira geldi. Flaşların patlaması ile bir anlık şaşkınlık yaşayan yıldız futbolcudan Torreira, manzara vermemek için Icardi’nin gerisine saklandı.

EKİBE EN SON SERGIO DAHİL OLDU

İkili ile birlikte gelen bayan ise futbolcular yere giriş yaptıktan sonra VIP araçta bekleyip o denli yere girdi. Sonrasında gruba Juan Mata dahil oldu. Kız arkadaşı ve yanlarında bir bayan ile süratlice yere giren Mata, poz isteğini geri çevirip içeri girdi. Gruba en son Sergio Oliviera dahil oldu. Kapıda basın mensuplarının olduğunu öğrenen yıldız futbolcu ve eşi, bir mühlet arabasından inmedi. Futbolcunun yanında olan arkadaşları, basın mensuplarının manzara almaması için önlerine geçtiler.

GÖRÜNTÜ ALINMASINI ENGELLEYEMEDİLER

Arkadaşları, Oliveira ve eşinin fotoğraflarının çekilmemesi için ellerini fotoğraf makinelerine siper ederek imaj alınmasını engellemeye çalışsalar da başarılı olamadılar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir